Nažalost, još uvijek nemate pristup “Zoni Totalnog Obilja” 🤔
Želite li to ispraviti, sve informacije o učlanjenju nalaze se na ovoj stranici
Ako ste već pretplaćeni na “Totalno obilje”, za pristup bonus materijalima samo se prijavite:
Verify Your Email
We have sent a 6-digit verification code to your email. Please enter it below to continue.
Napravi svoj korisnički račun
Verify Your Email
We have sent a 6-digit verification code to your email. Please enter it below to continue.
Resetiranje vaše šifre
Molimo unesite e-mail adresu s kojom ste registrirani i poslat ćemo vam daljnje upute za promjenu vaše pristupne šifre. Ne brinite, jednostavno je...
Ovo slušam 25.04.25
Prvo sam pomislila “Serđo je makao” Nisam pratila od 80 Satsanga, sada sam uzela preplatu jer mi treba osobno podrška i društvo kakvo ovdje postoji.
Vjerujem u “Svemirce” , imam dobar stav prema njima.
Za mišićni test znam iz knjiga od Slavinskog koje sam sve pročitala jer se on bavio temama koje me sada zanimaju.
Drago mi je da sam uzela preplatu jer su dobre teme i Srđan daje dublje i konkretnije odgovore.
Slušam pomalo sve što sam propustla…
Vjerujem da je još inteligentnih bića u Svemiru. I da su neki možda s nama. Sad ili od prije. Od mog prvog saznanja o njima kroz dječju knjigu Djevojčica iz Svemira koju sam pročitala sa 7 godina pa gledanje ET-a, isto u dječjoj dobi, Svemirci su mi nešto prirodno. Ali! Za Bashara, tj. Anku, sam nedavno čula, baš od tebe, Sergio, malo sam išla vidjeti….previše toga da ni ne znam od kud da počnem, zati mi je ovo bio zanimljiv satsang, s tim da mi se čini da Anka ima bujnu maštu. Otprilike pola što si nam prenio, mi štima, logično mi je, ali ostatak kao scenarij za film u stilu Dine itd….tako sam se veselila informacijama, ne znam ni sama šta sam to očekivala, ali u nevjerici sam od svih tih vrsta, podvrsta……glava me zabolila! Meni su filmovi Dolazak i Bezdan onako nešto što mogu povezati s njima i njihovim dolaskom ili bivanjem ovdje. Ne znam zašto mi je ovo na satsangu tako malo čudno. Previše odgledanih holivudskih filmova? 😁
Kako se simulacija uklapa u sve ovo? Tko upravlja s kime?